Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.01.2005, 11:45   #1
pecet-avi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.01.2005
Posty: 1
pecet-avi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak naprawic zle capturowany plik AVI w Xvid kodeku?

Witam!
Problem dotyczy pliku AVI,ktory byl capturowany przy uzyciu programu SnagIT
i uzywal kodeka Xvid (bo mozna wybrac kodek ktorego ma uzyc z dostepnych w systemie). Podczas zrzucania pliku, zabraklo miejsca na dysku i pokazal sie komunikat o tym w programie Snagit. Zeby nie stracic pliku poszukalem gdzie byl zrzucany,byl to folder tempowy windowsa i skopiowalem plik na inna partycje i dopiero nacisnalem OK na kominikacie z programu i tak jak przypuszczalem plik w katalogu tempowym zostal skasowany,ale pozostala mi kopia,ktora zachowalem na inym dysku. Tylko pojawil sie problem z odtworzeniem teraz tego pliku,bo pomimo tego, ze plik ma normalnie zrobiana przez program koncowke AVI,to zaden program nie jest w stanie go uruchomic, pisze ze , brakuje kodeka,mimo ze wszytki kodeki mam. Zadne odtwarzacze multimedialene nie moga nic zrobic, Virtual Dub tez go nie widzi (komunikat- Cannot detect file type) jako plik Avi, zadne programy tez nie moga go naprawic, a bardzo zalezy mi na naprawie tego pliku Jakos moze udalo by sie wyedytowac odpowiedznioten plik? Probowalem w edytorze jakos wyedytowac ten plik na podstawie dobrze zrzuconego pliku ale jakos nie wiem zbyt ktore gragmenty trzeba by uzyc,bralem sam poczatek i cos tam zaczal widzec z lekka ze to plik AVI ale nic wiecej. Bardzo prosze o pomoc jesli ktokolwiek jest w stanie pomoc?
pecet-avi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online