Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2005, 21:01   #33
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sky capitan - pierwszy film ktory wylaczylem po 15 minutach ogladania. moze potem byl warty obejrzenia,ale po 15 minutach nie zaluje ze go wylaczylem. mialem wersje dvdrip,ale jak go wlaczylem to yslalem ze ogladam mizerna kinowke,a to sie okazalo,ze tak ejst film nakrecony....
jakos mnie to nie przekonuje,choc pomysl moze i dobry.

super size me-extra film,tylko nie wiem czemu podczas filmu chcialo mi sie ciagle jesc

collateral-fajny film,niezle sie oglada,ciekawy

r point-tez dosc ciekawy...

dziewczyna z sasiedztwa-fajna bajeczka,bo takie cos w rzcezywistosci chyba sie nie zdarza,ale nie patrzac na to...... bardzo dobra komedia

wiekszosc filmow ktorych wymieniacie widzialem,ale max w polowie,bo mm jakis taki dziwny "dar" ze w pozycji horyzontalnej zasypiam po ok 20 minutach,wiec jak ogladam film,to ok polowe filmu pamietam a potem to juz tylko marzenia senne

aha.moge sie wypowiedziec co do filmow animowanych, bo z tych to chyba widzialem wiekszosc.bo dla siostry nagrywam
najlepszy to shrek 1-nie do pobicia. shrek 2 i epoka lodowcowa tez a niezle.
mulan,lilo & stitch-jak sie ma dobry humor to naprawde sa smieszne
rybki z ferajny- film OK,nawet chyba bardziej dla starszych niz dla malych dzieci

PS. widzieliscie taki film Kung Pow?
najbardziej chora komedia jaka widzialem.... chora,ale bardzo zabawna...szczegolnie jak sie ja oglada na imprezie
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post