Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.01.2005, 07:43   #89
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pierwszy
National.Treasure.TELECINE.5.1.AC3.XviD-DiAMOND - bdb jakość, a jak dobry/słaby jest film to niewiem, bo jeszcze nie widziałem...
Wiesz, bardzo dobra jakość to też pojęcie względne. Pamiętam to zwłaszcza z czasów, kiedy zdarzało mi się kupować filmy na giełdzie

Ale mi się kompletnie nie spieszy z oglądaniem najnowszych pozycji, bo i tak bardzo rzadko mam czas, żeby włączyć jakiś film. Tak więc spokojnie poczekam, aż wszystko co chce zobaczyć będzie na DVD. Nie ma pośpiechu


A na razie ściągam Fish Tale. Już myślałem, że przez noc się ściągnie, bo szło 50kB/s, ale jak zawsze, kiedy nie kontroluję ODC to spadło do 3... Można tam jakoś ustawić, żeby ściągał tylko na przykład powyżej 20kB/s (to wiem, że można), ale też sam wyszukiwał takie źródła?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post