Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2005, 00:39   #10
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@*Vojtas*

Niestety nie słyszałem w akcji tych Sennheiser-ów, choć bardzo jestem ciekaw jak brzmią. Jednak aby docenić zalety takiego sprzętu trzeba mieć już naprawdę HI-END-owy sprzęt i słuchać z płytek DVD-Audio. Model, który ja podałem wypada w porównaniu parametrów technicznych bardzo słabo, ale to tylko pozory. Nie jest powiedziane, że wiele osób po odsłuchu nie stwierdzi, że bardziej odpowiada im jednak AKG .

Co prawda uzyskanie wartości zniekształceń harmonicznych na poziomie 0,05 % w przypadku HD 650 świadczy o wyśmienitej jakości komponentów użytych do produkcji tych słuchawek.

Z tego co się orientuję model AKG produkowany jest już bardzo długo (dokładnie nie wiem ile, na pewno dłużej niż 10 lat). Nadal jednak ma wielkich zwolenników w studiach nagrań jak i domach (łącznie ze mną). Może po usłyszeniu Sennheiser-a (jeśli w ogóle będę miał taką możliwość) zmienię zdanie.

Zresztą wydając tyle kasy każdy dokładnie sprawdzi co mu bardziej ***8222;leży***8221; na uchu
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post