Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2005, 01:58   #11
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Po bardzo pobieżnym wyszukiwaniu najtaniej znalazłem za 330$, czyli około tysiąca złotych.


Ale ludzie - ja chciałem słuchawki za 50 złotych, a nie 5000
hahaha ....
a co tam będziesz się rozdrabniał, to tylko 2 zera więcej a za to spokój na parę latek i jaka przyjemność ze słuchania muzyki

a tak na serio :

- w tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic porządnego (warto zastanowić się nad czymś chociaż w granicach 150-200 PLN co będzie przydatne na nieco dłużej)
- przenoszone częstotliwości przypominają góry i doliny zamiast linii prostej, tzn. coś jest za mocno a coś za słabo, jak słusznie zauważyłeś mimo, że bas był ok to zapewne środek i wysokie tony były przytłumione (czasem bywa też dokładnie na odwrót ***8211; rozwala wysoki ton a zero basu)
- materiały do produkcji są bardzo niskiej jakości, zwracaj więc przy kupnie uwagę czy coś nie trzeszczy, świszczy, chrobota, dzwoni itp. , bywa to dużo bardziej denerwujące niż słaba jakość dźwięku
- wybieraj słuchawki możliwie najlżejsze (100-160 g), gdyż długie przesiadywanie przed kompem w ciężkich słuchawkach (do tego na całe ucho) jest męczące, wiele firm ma bardzo leciutkie modele specjalnie do kompów np.: http://www.lauda-audio.pl/prod/4799/778.htm, niestety nie mają one regulacji głośności i mikrofonu o czym wspominałeś

Dobra wiadomość to taka, że jak wydasz 50 złociszy i zakup się nie uda to strzelasz do kosza za 3 punkty i idziesz kupić coś innego
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez Arepo : 23.01.2005 o godz. 03:23
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post