Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2005, 09:23   #16
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo
@*Vojtas*

Niestety nie słyszałem w akcji tych Sennheiser-ów, choć bardzo jestem ciekaw jak brzmią. Jednak aby docenić zalety takiego sprzętu trzeba mieć już naprawdę HI-END-owy sprzęt i słuchać z płytek DVD-Audio. Model, który ja podałem wypada w porównaniu parametrów technicznych bardzo słabo, ale to tylko pozory. Nie jest powiedziane, że wiele osób po odsłuchu nie stwierdzi, że bardziej odpowiada im jednak AKG .

Co prawda uzyskanie wartości zniekształceń harmonicznych na poziomie 0,05 % w przypadku HD 650 świadczy o wyśmienitej jakości komponentów użytych do produkcji tych słuchawek.

Z tego co się orientuję model AKG produkowany jest już bardzo długo (dokładnie nie wiem ile, na pewno dłużej niż 10 lat). Nadal jednak ma wielkich zwolenników w studiach nagrań jak i domach (łącznie ze mną). Może po usłyszeniu Sennheiser-a (jeśli w ogóle będę miał taką możliwość) zmienię zdanie.

Zresztą wydając tyle kasy każdy dokładnie sprawdzi co mu bardziej ***8222;leży***8221; na uchu
Zgadzam się z tobą w stu procentach jak to mówią nie wszystko złoto, co się świeci bardzo często parametry sprzętu idą swoją drogą a wrażenia odsłuchowe swoją . W każdym razie raczej na pewno nie zdecyduje się na wydanie takiej gotówki bez wcześniejszego przetestowania sprzętu na żywym organizmie. Sprzętu nie mam może klasy, HI-END, ale narzekać nie ma co przynajmniej, jeśli chodzi o wzmacniacz (creek 5250 SE) no i w sumie najlepiej było by go taszczyć ze sobą do salonu audio w celu przetestowania jak to ze sobą współgra i dopiero wtedy podjąć decyzję o ewentualnym zakupie.

pozdr.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online