Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2005, 15:12   #24
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Y@nkee_PL
Bartek15, Pagerus... ja ogólnie nie polecam takich słuchawek, jedynie może po gruntownym przetestowaniu
powód prosty... mnie np. po pewnym czasie (już po 20 min.) strasznie uwierały w lewe ucho, siostre w prawe, a kumpla w oboje uszu, porażka
miałem 2 pary tego typu słuchawek, różnych marek i z każdą to samo

a teraz wykosztowałem sie raz a porządnie i nie żałuję... MediaTech MT357

http://www.media-tech.pl/show_item.php?id=992&lang=pl

a ten bajer X-BASS Vibration, normalnie full wypas, tego nie da się opisać
Powiem szczerze, że ja w ogóle nie wyobrażam sobie kupna czegoś takiego, jak słuchawki, czy głośniki na odległość... Przecież to nie daje mi absolutnie żadnej pewności, że produkt, który otrzymam, będzie spełniał moje oczekiwania. A w ofercie każdego producenta zdarzają się buble i z tym trzeba się liczyć...


@Yankee

Te słuchawki z linka, którego podałeś, wyglądają całkiem nieźle (zresztą jest to też MediaTech, nad którym się zastanawiam). Mógłbyś powiedzieć na ich temat coś więcej. Jak wygląda jakość dźwięku (głównie pod kątem basów i czystości (braku przytłumienia) pozostałych dźwięków)?

Aha, i jaki jest kabel (bo w tym modelu, który ja oglądałem, był taki bardzo fajny, chyba nylonowy, dość długi) i czy jest na nim regulator głośności?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post