Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2005, 18:00   #28
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
...
@Yankee

Te słuchawki z linka, którego podałeś, wyglądają całkiem nieźle (zresztą jest to też MediaTech, nad którym się zastanawiam). Mógłbyś powiedzieć na ich temat coś więcej. Jak wygląda jakość dźwięku (głównie pod kątem basów i czystości (braku przytłumienia) pozostałych dźwięków)?

Aha, i jaki jest kabel (bo w tym modelu, który ja oglądałem, był taki bardzo fajny, chyba nylonowy, dość długi) i czy jest na nim regulator głośności?
w komputroniku jest też ten model, ale chyba w innej wersji, coś jakby świeższa wersja (inny pilot, inna obudowa słuchawek, nie wiem jak kabel, ale nadal model MT357) i niestety po 99zł, możliwe że właśnie tą wersje tego modelu widziałeś

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2084

z tego typu słuchawkami nie miałem dużo styczności, to moje pierwsze takie, ale jakość dźwięku mnie powaliła szczerze mówiąc, w połączeniu z moim SB Live! jest to coś niesamowitego, nie wiem jak to inaczej opisać... praktycznie zrezygnowałem z głośników, praktycznie bo czasami trzeba dać nieco ulgi uszom
basik bardzo przyjemny dla ucha, wszystko słychać czysto i wyraźnie, żaden dźwięk nie ucieka uwadze
pilocik również jest, tak jak widać na fotkach, regulacja głośności bardzo płynna, jest tam również przełącznik efektu X-BASS Vibration, posiada on dwa stopnie intensywności, oczywiście można ten bajerek wyłączyć żeby nie było a do działania potrzeba mu dwóch paluszków AAA (wkładane do pilota)
a kabelek jak kabelek, tutaj 2 metrowy i elastyczny

no i miktofon, również rewelacyjny, nagrany głos jest czysty jak łezka i tak btw, dziwnie tak siebie nagrać a potem tego słuchać
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post