Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2005, 21:11   #31
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
to teraz ja mam pytanie - normalnie zgredzę i docinam a teraz mam problem - potrzebuję kupić 'zestaw do skype' - czyli słuchawki z mikrofonem, najlepiej na usb w cenie rozsądnej [w praktyce najtansze, bo tu mi na jakosci dzwieku nie zalezy] - czy ktos z was uzywa podobnego wynalazku? jesli tak to jakiego

widzialem ciekawe zestawy na bluetooth/usb - bardzo wygodne, bez kabla itp ale jakos nie wiem czy moja dzwiekowka by nie zglupiala od takiej technologii

pytam bo rozmowy na glosnikach odpadaja a na sluchawkach walkmanowych to sorry [krótki kabel i mic trzymany w rece]
To może zainteresuj się tym, o co ja pytam, a konkretniej tym, co poleca Yankee. Sprzęt wygląda na dobry


@ Yankee

Dzięki za obszerny opis. Zastanawiam się jeszcze tylko nad tą jakością dźwięku... Co do jakości basów nie mam wątpliwości, bo nawet ten model, który oglądałem, był pod tym względem rewelacyjny, martwi mnie tylko to przytłumienie... Bo w tym modelu, który oglądałem miałem wrażenie, jakbym na dobrej jakości sprzęcie wziął pokrętło od tonów wysokich i przesunął je na minimum... Mówisz, że te, które masz, nie mają tego problemu?

Ale zinteresowałeś mnie, poszukam w jakimś sklepie tego modelu i sprawdzę, jak brzmi. Jeśli rzeczywiście są takie dobre, to wykosztuję się na te 100 złotych
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online