Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.01.2005, 22:25   #15
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
oczywieście wątek poruszany wielokrotnie
np:

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=46289

niestety nie zabezpieczysz DVD (przynajmniej programowo).

Ja dłuuugo nad tym myślałem ... i wymyśliłem - jest to zbezpieczenie które uszkadza płyte .. ale co tam jak zabezpieczac to na całego - porobiłem troche testów i jestem zadowolony z wyników

oczywiscie zaraz ktos sie doczepi ze i tak to przegra

ja testowałem na ClonieCD 5.0 na Nero 6.3 ,DVDDescryptorze i DVDShrink 3.2 9 (ta są najpopularniejsze programy ) i żaden nie dał rady- w sumie ClonCD moze i by dal rade bo jako jedyny nie wywalił błedu tylko w zaparte chciał to skopiować
(ale speed = 0) no ale tak męczył płyte przez ok 30min i sam dałem sobie spokój bo szkoda mi było nagrywarki a i tak nie poszło do przodu ani jeden procent

całość polega na fizycznym uszkodzeniu płyty (potrzebne narzedzia to płyta która chcesz "zabezpieczyć" , jakaś powiekszająca soczewka i cyrkiel ( z ostrą koncówą)!!!
Na samym końcu nagranej sesju robisz delikatną dziurke cyrklem (najlepiej w dwóch różnycj miejscach - tak dla pewności) - po kiku próbach dochodzi sie do wprawy i takiej dziurki nikt nie zauważy (jest naprawde malutka)..

jest jeszcze jeden sposób ale to juz zależy czy chcesz zabezpieczyć gotowy film czy film który sam wykonasz po przez authoring

WIEM...CAŁY ZABIEG JEST BARDZO PRYMITYWNY NO ALE CÓŻ SKORO NIE MA INNYCH SPOSOBÓW TO DOBRE I TO


pozdro
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!

Ostatnio zmieniany przez Ufil123 : 30.01.2005 o godz. 22:28
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post