Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.01.2005, 21:19   #14
kamson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.01.2005
Posty: 4
kamson w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
oki z napisami sie udalo !! ale mam kolejne dwa problemy bo najpierw chcialem zrobic filam VCD bez napisow i wziolem Rybki z Ferajny z dubingiem i przerobilem avi-->mpg ale teraz ma 810MB a mialem tylko 465 co mam teraz zrobic czy moge nagrywac w nero na plytke 700 MB czy musze cos zrobic jescze do przerobienia uzylem programu "tmpgenc" i wybralem tam opcje 75min/650MB bo mialem dwie takie same:/ co teraz??


A druga sprawa to to ze uzywam do laczenia filmu i napisow programu VirtualDub 1.4.10!! i che zgrac napisy z filmem wybieram film w formacie avi i wyskakuje mi takie cos : Couldn't locate decompressor for format "XVID" (unknown)
VirtualDub requires a Video for Windows (VFW) compatoble codec to decompress video. DirectShow codecs, such as those used by Windows Media Player, are not suitable.

Problem znika kiedy wczytam plik skompresowany juz mpg :/ co jest moze cos w opcjach musze zmienic:/ !! a gdyby nic nie dalo sie zrobic to mam pytanie czy kiedy juz polacze plik filmowy z napisami i bedzie to plik vdr. czy moge go juz nagrywac czy musze jescze raz go zmieniac w TMPGnc?? czy moge go juz nagrywac??

aha i jescze jedno jak tam trzba te napisy ustawic wtym virtualdub zeby wyswietlalo mi wszystkie polskie literki

THX!!! pozdro for ALL!!

Ostatnio zmieniany przez kamson : 31.01.2005 o godz. 22:26
kamson jest offline   Odpowiedz cytując ten post