Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.02.2005, 20:08   #1
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kopia DVD - potrzebuje potwierdzenia!!!

Witam wszystkich. siedze tu od rańca i czytam fora dotyczące kopiowania zabezpieczonych i niezabezpieczonych orginalnych filmów DVD. czytałem w pierony różnych rad, przeczepałem wszystko (chyba) :\. Potrzebuje potwierdzenia czy dobrze to zczaiłem. Po 1 jeśli chce skopiować film który mieści sie na 1 DVD-5 to wystarczy ze użyje DVD Decrypter w trybie ISO Read i DVD Decrypter w trybie WRITE go nagram. Jeśli natomiast film zajmuje ponad wyzej wymienioną pojemność (np 6 GB) to używam DVD Decrypter w trybie FILE, następnie używam dvd2one (albo go zmniejszam tak zeby wlazł na 1 DVD-5, albo dziele na 2xDVD-5) potem zmniejszoną płytke wypalam w nero.
Czy to dobry algorytm postepowania? chciałem dodać ze zrobiłem tak Gladiatora który zajmował ok 6 giga i na TV 29" 100Hz nie ma szans zauwazyć róznicy, fakt ze to troche trwa (ok1h) ale w porównaniu z innymi programami to chyba bardzo szybko.
Prosze o rady czy moge coś tu jeszcze zmienić nakorzyść obrazu i szybkosci działania. Może powinienem uzyc innego oprogramowania? Próbowałem Shrinka ale wysypywał jakie s błędy, to samo z CloneDVD Elabprates Byte(nie wiem czy dobrze napisałem) naprawde poświęciłem kupe czasu, zeby dojjsc do takich wniosków, to moje pierwsze spotkanie z kopiowaniem zabezpieczonych filmów dvd. Porsze o jakies rady i sugestie. Podaje mój nr gg 3377829, lub email juicepp@wp.pl .
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online