Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.02.2005, 23:08   #8
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pseudo
w nero w kompilacji dvd-video przenosi do lewego okna i "przeksztalca" tylko 5 ostatnich plikow z tych, ktore wymienilem natomiast przy pierwszych pieciu o najwiekszej pojemnosci wywala komunikat, ze "pliki te nie moga rezydowac w folderze video_ts kompilacji dvd-video". p.s. to byla pierwsza czynnosc jaka wykonalem i chyba najprostszy sposob, a wiec wspominanie o tym wydawalo mi sie zbedne!
OK... - napisałem tak, gdyż czasami najprostsze pomysły najtrudniej przychodzą...
Nie mam pomysłu dlaczego tak się dzieje - pewnie to jakiś ściągnięty skąciś film - ale skoro po wypaleniu DVDDecrypterem wszystko działa a masz tylko zamienioną kolejność jak piszesz, to może pozamieniaj ją na właściwą zmieniając nazwy plików *.VOB, np. 1 mien na 4, 2 na 1 itp... Właściwą kolejność pozwoli Ci ustalić ich podgląd...
Jeżeli natomiast będą one po kolei a mimo to przy odtwarzaniu będą nie po kolei to musisz od nowa wygenerować pliki IFO do VOBów.
Tylko wtedy skopiuj same pliki VOB o numerach od 1 do 5 bez 0 do pustego katalogu i korzystając z IfoEdit wygeneruj pliki IFO i zobacz czy działa właściwie.
Jak to zrobić poszukaj w moich wcześniejszych postach, pisałem o tym na tym forum...
Pozdrawiam!!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post