Dyskusja: Film w Mpg2 z DVB
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.02.2005, 14:07   #1
lester20
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.02.2005
Posty: 1
lester20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Film w Mpg2 z DVB

Witam mam nagrany film z karty DVB Skystar 2 film jest nagrany w formacie mpg2 i zajmuje on 2,6 Gb wczesniej wypalalem teledyski na zwyklej cd-r i na stacjonarnym szly bez problemowo w tym formacie teraz jednak chcialem wypalic film gdyz kupilem nagrywarke dvd samsung TSH552B a wiec film nagralem w nero w komplikacji UDF gdyz iso nie obsluguje wiekszych plikow niz 2gb nagralo bez problemu i w odtwarzaczu tez wszystko idzie ladnie tylko ze film trwa jedyne 40min a gdy otwarzam na kompie w powerdvd film trwa 101 min czy ktos powie mi jak nagrac owy plik mpg2 tak aby na stacjonarnym trwal tyle co trwac powinien jestem byc moze początkującym ale na forum tez troche czytalem i odpowiedzi na to nie znalazlem dlaczego owy film tylko tyle trwa moze trzeba to jakos inaczej wypalic lub innym progiem prubuje teraz to zrobic na svcd jednak to mnie dalej niesatysfakcjonuje poniewaz jest wiecej roboty a nagrany film mpg2 raczej powinien isc na dvd jesli sie myle niech ktos mnie poprawi czekam na jakąs podpowiedz za pomoc wielkie thanx pozdrawiam
lester20 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online