Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.02.2005, 23:07   #63
kowal17
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.01.2005
Posty: 18
kowal17 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekb
Przyznam się, że niewiele zrozumiałem. Napisz jeszcze raz problem ale w zrozumiałym jezyku: czym konwertowałeś fps (audio, wideo i napisy), jaka długość mają pliki audio i wideo (oczywiście w hh:mm:ss (muszą mieć taką samą)), o ile obraz wyprzedza dźwięk (lub odwrotnie).
Najprawdopodobniej problem leży w złym przekonwertowaniu materiału.
Czy rozważałeś użycie w przekodowaniu divx'a do mpv programu Canopus ProCoder 2 ?

tak to owszem pliki sa nie zgodne ze soba plik mpv jest mniejszy od ac3
plik mpv robilem w TMPGEnc i plik mial dlugosc 1:28:[iles tam sec nie pamietam] film w divix ma 1:35:25
plik ac3 robilem w wielu prgramach ale ostatnio zrobilem w vegas 4.0 poniewaz chcialem go przerobic na 5.1 i dziwne to bylo bo nieraz byl dluzszy i nieraz krotszy i to jak kazdy program uzywalem nieraz mial 0:58:[iles sec] a nieraz okolo 1:40:00 ale nigdy nie byl rowny z obrazem
dzwiek sie opuznial roznie bo jak przewinalem dalej film to coraz bardziej byl spozniony fps robilem w nadbud bo tak jest napisane wedlug poradnika cobravader by zmienic framerate [chyba ze sie myle i fps to nie to samo co fremate-nie mam pojecia]
napisy robie w subtitle workshop i one sie zgadzaja z plikiem audio kiedy ktos mowi np. "he kill me" to jest w tym czasie "on zabil mnie" tylko ze obraz juz owiele wczesniej byl do tych slow
nie mam pojecia czy to wina pliku audio czy wina pliku video

dziekuje za udzielanie mi pomocy
pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez kowal17 : 02.02.2005 o godz. 23:11
kowal17 jest offline   Odpowiedz cytując ten post