Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.02.2005, 00:37   #60
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Slavekx
jak je zwał, tak je zwał. Fajnie, że się odezwałeś, bo może przy okazji:o których płytkach wiadomo, ile wytrzymają? Ja narazie używam Platinium, bo tak mi doradzono. Może coś podpowiesz?... a gdzie najsensowniej? Chodzi mi o poruszanie się po menu płyty, t.zn. mam w napędzie drugą część i chcę wybrać inną scenę albo dodatek, które fizycznie znajdują się na pierwszej płytce. Jednym słowem chodzi mi o jak najwygodniejszą metodę podziału.u mnie osiołek pracuje rzadko a zasilacz 420W chce dużo papu .
I tak na zakończenie mego postu - odnośnie jakości: nie jestem w posiadaniu rzutnika (plazmy również), na kupnie też 8 ) . Chciałbym, żeby jakość była dostosowana do jakiegoś niezłego TV 29"-32" 100Hz (takoż go jeszcze nie mam ). Za radę będę wdzięczny .
Co do płytek to jak dla mnie to tylko Verbatim, ale to nie ten dział, Na Ogólnie o DVD jest sporo do poczytania .
Jeśli chodzi o menu , to źle trafiłeś , dla mnie to śmieć na równi z reklamami .
To co piszesz jak chciałbyś mieć menu i film na 2 płytach to abstrakcja , i co jak zadasz w menu np.2 płyty żeby odtwożył jakiś chapter który jest na 1 płycie to się płytki same w jakiś magiczny sposób zmienią ?
Zazwyczaj na 1 płycie jest menu + 1/2 filmu + dodatki, a na drógiej reszta filmu bez menu, ciekawe dla czego .
Oglądałeś kiedyś org. film który był na 2 płytach podzielony ?
Oczywiście prawie wszystko jest możliwe , ale to co ty kombinujesz to podziwiam , napisz ile ci czasu z tym zeszło i zobaczymy czy rekompresja CCE jest tak mało ekonomiczna.
Zasiłka pobiera nie wiele więcej niż to co dostarcza, więc te 420 W nie robą dużego wrarzenia, raczej sobie policz co pobiera prąd, było na forum
A jak chcesz to wszystko oglądać na TV to np. Schrink załatwi sprawę, i to na 1 płycie.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post