Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.02.2005, 01:25   #61
Slavekx
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 19.12.2004
Posty: 138
Slavekx zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
Co do płytek to jak dla mnie to tylko Verbatim, ale to nie ten dział, Na Ogólnie o DVD jest sporo do poczytania .
O.K. - poszukam (mnie chodzi o trwałość nośnika).
Cytat:
Jeśli chodzi o menu , to źle trafiłeś , dla mnie to śmieć na równi z reklamami .
... a tu już się nie zgodzę. Często mam ochotę obejrzeć jakiś fragment lub dodatek a nie cały film i menu temu służy (rzecz gustu...).
Cytat:
To co piszesz jak chciałbyś mieć menu i film na 2 płytach to abstrakcja , i co jak zadasz w menu np.2 płyty żeby odtwożył jakiś chapter który jest na 1 płycie to się płytki same w jakiś magiczny sposób zmienią ?
sam mogę zmienić, byle by odtwarzacz nie głupiał i o to pytałem.
Cytat:
Zazwyczaj na 1 płycie jest menu + 1/2 filmu + dodatki, a na drógiej reszta filmu bez menu, ciekawe dla czego .
i tu mi odpowiedziałeś .
Cytat:
napisz ile ci czasu z tym zeszło i zobaczymy czy rekompresja CCE jest tak mało ekonomiczna.
nic mi nie zeszło, bo tego nie robiłem. Zanim coś zaczynam robić nowego, zasięgam porady u bardziej doświadczonych.
Cytat:
Zasiłka pobiera nie wiele więcej niż to co dostarcza, więc te 420 W nie robą dużego wrarzenia, raczej sobie policz co pobiera prąd, było na forum
O to już pytałem w serwisie(ach) i powiedzieli mi, że zasilacz n.p. 300W pobiera 300W mimo, że zasila tylko płytę gł., procka i dysk.
Cytat:
jak chcesz to wszystko oglądać na TV to np. Schrink załatwi sprawę, i to na 1 płycie.
A na czym oglądano filmy DVD 6-7 lat temu . Owszem, chciałbym oglądać na rzutniku lub plazmie 32", ale nie mam drobnych, żeby to teraz kupić .
Slavekx jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online