Dyskusja: CCE+menu
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.02.2005, 08:11   #14
skip18
Bywalec
 
Avatar użytkownika skip18
 
Data rejestracji: 03.11.2004
Lokalizacja: Żory
Posty: 40
skip18 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no też mi się tak wydaje.. a shrink nawet chyba lepiej jeśli włączyć sharpness i analistic.. jeszcze takim transkodekiem (który ja stosuję jeśli mam do zrobienie 10 filmów i na niektórych mi tak bardzo nie zależy, to instant copy 8
a co do tematu, to ja też miałem problemy z tym ecl.. w ogóle, to dvd rb nie wpółpracuje z niektórymi wersjami cce, no i są straszne problemy, bo trzeba ściągnąć dużo tego pościągać i spradzić kiedy zaczenie działać.. ja korzystam z dvd rb v066a (czesem starszego, bo np w jednym filmie nie chciał mi zrobić rebuild, włączyłem v0.57a i poszło ) i full wersji CCE SP 2.67, ecl nie muszę mieć, bo jest już w tym cce.. we wszystkich okienkach podałem link do cce, no i jeszcze z tymi bibliotekami są problemy, bo mi np nie chciało działać z tymi które są podane w opisie Duet DVD, także mam inne i wreszcie wszystko dziła jak trzeba
jak co, to napisz maila i co potrzebujesz, to ci mogę podesłać bo z szukaniem tych właściwych bibliotek i wogóle to się idzie namęczyć.. mi też ktoś kiedyś pomógł i je przysłał
__________________
_________________________________
Myślenie to przyszłośc...
...ale ja tej przyszłości u Ciebie nie widzę...
jakby komuś się coś nie podobało to niech się...
...zmobilizuje i do mnie napisze skip@buziaczek.pl

Ostatnio zmieniany przez skip18 : 05.02.2005 o godz. 08:16
skip18 jest offline   Odpowiedz cytując ten post