Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.02.2005, 17:02   #805
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czessiu
Witam !

Chciałem zapytać czy ktoś z osób posiadających wyżej wymienioną nagrywarke ma taki problem że gdy chce nagrać płytke dvd z prędkością 2x albo mniej to są z tym problemy bo program przydziela automatycznie prędkość 4x i nic z tym zrobić nie moge.Ustawiam na 1x a i tak nagrywa na 4x ! Używam do nagrywania DVD Decryptera.Płytki testowałem już różne i dzieje sie tak że gdy na płytce jest info "1-8x" takie mia zawsze nagrywa z prędkością 4x natomiast płytki na ktorych oznaczenie jest takie: "1-4x" potrafi mi nagrać z prędkością 2,4 nie mniej Dlaczego tak sie dzieje?? Czy to tylko ja mam taki problem u siebie

Nagrywarka ma zaktualizowany najnowszy firmware 1.18 nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić..

Może mógłby mi ktoś jakoś pomóc ??

z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam
mam taką nagrywarke i nie widze najmniejszej potrzeby nagrywania z mniejszą prędkością niż x4
palenie z mniejszą prędkością wcale nie oznacza lepiej a wręcz przeciwnie ,poszperaj na forum a przekonasz się o tym było to już wiele razy poruszane
osobiście wypalam z jak największą prędkością
wramach test kupiłem nawet płyte x 16 i z taką prędkością wypaliłem i płyta działa bez najmniejszego problemu
najszęściej pale na Esperanzach plusach i minusach x8,które bardzo ładnie palą się x12

edit

odnośnie wyboru prędkości zapisu to dła każdego nośnika dostępne prędkości zapisu zapisane są w biosie nagrywarki
__________________

Ostatnio zmieniany przez namor : 08.02.2005 o godz. 17:06
namor jest offline   Odpowiedz cytując ten post