Cytat:
Napisany przez draj
Aa to też nie zawsze jest prawda, jakbym zamówił pół roku temu 150 sztuk TDK-R x4, to bym zapłacił po 5 za sztukę. Wszystko zależy od tego czy płyty tanieją szybciej niż ty je wypalasz. Jeśli tak, niem opłaca się kupować więcej, bo płytowa deflacja cie załatwi na perłowo.
|
KUPOWALEM OSTATNIO verbatimy cake 50 jak wezmiesz 2 koszty pokrywa sprzedajacy na czysto szt wychodzi po 2 -pln