Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.02.2005, 09:55   #7
zibis
Bywalec
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 36
zibis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki wszystkim za rady, ale jeszcze troche ponudze
mam film który dostałem będąc na wycieczce w Turcji(zabytki, itd..) dosc niechlujne wydany(musialem zerwac naklejke, bo byla strasznie "pomarszczona") i nie wiadomo czemu płytka była troche porysowana od spodu. wszystko to sprawia ze dvd stacjonarne nie chce jej czytac. dlatego pomyslalem zeby ja zgrac i wypalic na nowym nosniku. tak wiec chce zrobic kopie calej plytki. Rob na swojej stronie podaje zeby posluzyc sie trybem iso, w w niniejszym watku napisal zeby uzyc tryb file.. a Czołgista pisze o ifo.. no to teraz ja juz nie wiem o co chodzi i dlatego pytam o roznice miedzy tymi trybami..
błedy - naped pracowal cala noc i zgral 26% materiału, do 20% szło ok. potem od 20 do 26% ok. 3500 (trzy tysiace!!) błedów... i liczba dalej rośnie...

naped - spróbuje zgrac za pomoca Plextora, nowsza konstrukcja, moze sobie lepiej poradzi, a nie podzielam zdania na temat naduzywania dvd-rw.. i tak za dwa lata bedzie do wymiany..
artykółu o Aspi nie znalazlem, bede jeszcze szukal, ale jesli mozna to prosze o link.

pozdrawiam
zibis jest offline   Odpowiedz cytując ten post