Dyskusja: Reklama
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.02.2005, 13:34   #11
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
Bartez - nowi i tak reklame zobacza, a starzy sie beda wkuzac, wiec po co? ci co chca zablokuja i po sprawie - i tak by w nia nie klikali (chyba ze przypadkim po kilku ) wiec straty nie ponosisz, a zysk jest - nikt sie nie bedzie flustrowal
właśnie w tym problem, że samo wyświetlanie można sobie o.. wiadomo co rozbić. Kasa jest tylko i wyłącznie za klikanie i miałem nadzieję, że w ten sposób użytkownicy forum w jakiś sposób przyczynią się do rozwoju serwisu, jeżeli chodzi o kwestię finansową. Forum to Wy i to dzięki Wam to wszystko się kręci, ale nie zdziwcie się, jak kiedyś będzie 404, bo padł sprzęt. Niestety nikt nie będzie do tego dokładał z własnej kieszeni i jakoś to samo musi na siebie zarobić.

Takie są niestety realia, a że nawet starzy użytkownicy nie chcą pomóc... No trudno. Mogę tylko powiedzieć, że się zawiodłem.

EOT
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post