Dyskusja: Reklama
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.02.2005, 06:30   #69
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Spokojnie, po co tyle nerwów?
Bartez - akurat mnie osobiscie to reklama wiesz co chetnie na nia klikne sobie - bo mnie nic nie kosztuje (no - 15 sec czasu), a jezeli kazdy z userow starych tak zrobi to efekt jakis bedzie

natomiast kwestia wypowiedzi jednego kolegi jest dla mnie nie do przyjecia - zarowno dla mnie jako uzytkownika forum, jak i osoby zawodowo zwiazanej z siecia i "piarem" - skoro pewne wypowidzi ukazaly sie jawnie w tym topicu, wiec nie widze powodu zebym i ja nie napisal tego co o tym mysle
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post