Dyskusja: Reklama
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.02.2005, 09:50   #74
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
Bartek, niepotrzebnie zaniżasz swój poziom intelektualny, takiej arogancji (i ignorancji) nigdy u ciebie nie spotkałem
Fakt moze i mnie ponioslo ale szlag mnie trafia jak znowu czytam wypowiedzi w tym stylu. Krew sie we mnie gotuje jak widzie ze kolejny raz SIDa interesuje to ile kasy zarobi CDRinfo i jakie ma koszty.

Prawda jest taka, ze to nie jego sprawa ani innych uzytkownikow strony jak i forum. Temat $$$ to wylacznie sprawa CDRinfo i nikogo wiecej. To CDRinfo placi za utrzymanie strony i cala reszte i to CDRinfo ma prawa do tego aby decydowac o tym w jaki sposob dzialalnosc zostanie sfinansowana.

Przeciez nikt z CDRinfo nie zaglada do portfela SIDa ani innych uzytkownikow i nikt z nas nie zastanawia sie dlaczego danyh uzytkownik tyle placi za mieszkanie, tyle wydaje na jedzenie a tyle przepija chodz nie musi. Na szczescie finanse to wylacznie sprawa osob ktorych dotycza i szkoda, ze nie wszyscy to rozumieja.

Szlag mnie rowniez trafia jak czytam wywody SIDa ktory mysli ze wie ile to wszystko kosztuje. Niech popatrzy i dowie sie ile miesiecznei kasuje gosc od newsow na konkurencyjnych portalach ktore widac w sieci. Niestety osoby zainteresowane wiedza kto ile placi i wiedza dla kogo warto pracowa a dla kogo nie.

Najwyrazniej nikogo nie zastanawia sytuacja jaka obecnie panuje - mam na mysli to, ze praktycznie nie ma nowych artykulow a jak sa to w dlugich odstepach czasu. Podobnie z testami i wieloma innymi pomyslami ktore czekaja na realizacje i byc moze nigdy nie zostana zrealizowane.

Dodam, ze przyczyny takiego stanu rzeczy nie leza po stronie braku checi albo tego, ze o nagrywaniu powiedziano i napisano juz wszystko. Zapewniam, ze tak nie jest i tematow jest bez liku. Niestety brakuje $$$ aby zaplacic autorowi za napisanie tekstu albo zrobienie testu. Dzisiaj nikt nie chce pracowac bez wynagrodzenia a skoro w konkurencyjnych serwisach "pracownicy" zarabiaja wiecej to nie nalezy sie dziwic, ze wola pracowac u tego kto zaplaci wiecej niz my.

Bardzo mi sie podoba co napisal Berion. Przeciez ta reklama nikomu nie przeszkadza (pomijam problem z wysuzkiwaniem ale to zostanie rozwiazane). Nie jest to ani krzykliwy baner ani popup ani nic innego co moze denerwowac. Nawet ta forma reklamy nie ma wplywu na szybkosc dzialania forum bo to zaledwie kilka slow i znacznikow HTML.

Jezeli kazdy z Was wejdzie na forum i 1 raz na dzien kliknie to ani sie nie zmeczy ani jego myszka sie z tego powodu nie zuzyje. Natomiast CDRinfo w globalnym rozliczeniu bedzie mialo np na zaplacenie za nowy artykul albo test.

A na koniec pozostaje mi przeprosic za to, ze sie unioslaem i napisalem co o tym wszystkim mysle. Jednak jest mi przykro jak patrze na to co sie dzieje bo sam rowniez mialem jakis wklad w ten serwis i chcialbym aby byl on jak najlepszy.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post