Dyskusja: Reklama
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.02.2005, 09:22   #75
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
BD - w jednym się mylisz - nie interesuje mnie to kto i ile na tym zarabia/dokłada, mam swoje problemy i radości

przyznaję, nie bralem pod uwagę kosztów 'artykułopisarstwa' - niestety resztę kosztów mniejwięcej znam, bo pracuję w firmie hostingowej i znam realia rynkowe

a dlaczego nie brałem? bo zawsze byłem przekonany że ludzie CHCĄ robić za darmo - wystarczy zapłacić im choćby wdzięcznością [nie mówię, że wszyscy i z poświęceniem życia prywatnego, ale fan base tego portalu jest tak duży że jednak jeden z drugim powinien się znaleźć] ludzie to co lubią spokojnie robią za darmo [pod warunkiem, że nie czują się robieni w jajo] bo mają z tego fun a wy macie zysk
[zdaję sobię sprawę, że dla kogoś z np. 10 letnim stażem zawodowym praca za darmo to świętokradztwo, ale wiem też, że się jednak da i może należałoby to wziąć pod uwagę?]

sęk w tym, że po przeczytaniu że statystyki portalu nie ucierpią po stracie tego czy owego zawodnika ilość chętnych spada - bo może o nich ktoś kiedyś też tak powie?

ps. przyznaję, że jest to najlepsza możliwa do zastosowania forma reklamy - jedna z tych które się naprawdę mogą przydać - choć ja bym ją dał pod logo

ps2. skoro mnie nie interesuje to dlaczgo napisałem posta? bo zawsze mnie fascynował moment przejścia portalu 'amatorskiego/hobbystycznego' na 'profesjonalny/komercyjny' - reklamy są elementem tego przejścia, także forma i moment ich wdrażania - potraktuj to proszę jak niewinne zainteresowanie hobbysty a nie złośliwe uwagi, bo nie miałem takich zamiarów [za wyjątkiem szukajki, troszkę plama, że zasłania ją w operze, ale mam nadzieję że da się to poprawić]
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post