Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.02.2005, 23:29   #251
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez MacGyver
Mam SDI i własnie film ciągnie mi sie w tydzien (a i to przy dobrym wietrze)...
Ale staram sie nie narzekać
W sumie to też bym nie narzekał, bo jeden filmik na tydzień w zupełności starczy (w czasie semestru to i tak więcej niż mam czas oglądać...), ale jednak nie lubię Emule przez to, jak wolno chodzi. Z tym tygodniem zresztą to była bardzo optymistyczna wersja, bo akurat próbuję ściągnąć jeden film i przez cały dzień z 700MB ściągnęło się 4... Zdecydowanie wolę oDC, gdzie przez ostatnie 3 godziny prawie mi się ściągnął cały film Walking Tall


@ Smartek

Do torrenta nic nie mam i często korzystam, ale jeśli chodzi o muzykę. Bo co do filmów to nie znam żadnego dobrego adresu, gdzie można by je znaleźć.


@ Arepo

Zainteresowałeś mnie Poszukam filmu



A co do samych filmów, to ja przed chwilą obejrzałem "Aroung the world in 80 days", ale muszę powiedzieć, że film mnie rozczarował.. Spodziewałem się, że z Jackie Chanem będzie to raczej głupia komedia, ale to, co zrobili, to bardziej taka bajeczka dla dzieci. Obejrzałem, jak już zacząłem, ale kilka razy w trakcie miałem ochotę już do sobie darować i wyłączyć. Szkoda..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post