Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2005, 08:38   #12
emer74
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika emer74
 
Data rejestracji: 19.07.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 203
emer74 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nabyłem ten palnik wczoraj (lg4163b), i nie żałuję.
wczesniej kilka dni ostro wałkowałem to forum, poźniej poczytałem testy na www.cdrinfo.com , brałem pod uwage litka, neca , benqa i lg.
litek xx53s - kiepska korekcja błędów, jakość zapisu pozostawia wiele do życzenia.......
nec 3520 - żadna rewelacja jak to opisują tutaj co niektórzy...po prostu solidny palnik
benq 1620 - palnik może i niezły ale w Lublinie ze świeca go szukać( jak producent ma w dupie dystrybucje to ja mam w dupie takiego producenta)
lg 4163b - owszem nie jest idealnym palnikiem (nie ma takiego), jak dla mie ma tylko jedną "wadę", a mianowicie nie radzi sobie z najnowszymi zabezpieczeniami, ale wcale na to nie zwracałem uwagi przy zakupie, ten sport(kopiowanie zabezpieczonych płyt) juz dawno przestał mnie rajcować,
NAJWAŻNIEJSZA jest JAKOŚĆ ZAPISU!.....a nie czy przepali np.sd 3.2

a że na tym forum namnożyło się ostatnio pieniaczy zapotrzonych tylko na litki to inna sprawa, mnie ciągłe uaktualnianie softu w litkach nie bawi, ani 100 programów stworzonych do niego.....i to całe zamieszanie wokół problemów z tymi napędami.....w tym szaleństwie jest metoda.......

pozdrawiam
emer74 jest offline