Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.02.2005, 20:58   #34
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Boże każdy chwali swoje. Co do LG miałem już kilka nagrywarek cd-rw te firmy i byłem zadowolony tylko ze stareńkiej , która wypalała 8x także już nic nie kupię tej firmy z napędów optycznych.Czym nowszy sprzęt tym bardziej awaryjny. LiteOn robi sprzęt dziwnie funkcjonujący. Jeden model chodzi inny nie. Dziwna zależność. Cudna kontrola jakości u nich musi być...wystarczy popatrzeć po postach na forum. O co kłótnia? Każdy wychwala swoje . Na Plextora nie każdego stać bo to już powyżej 400. Sam mam NEC'a lecz gdy padnie nie zawaham się kupić Benq. Dlatego do 400 zł proponuję NEC'a 3520 lub Benq 1620. Nie każdy potrzebuje kopiować zabezpieczone gierki , bo do tego najlepiej się nadają nagrywarki obu firm na literę L. Nie jestem jakiś wielce uprzedzony, ale wystarczy poczytać forum . Na razie mam NEC'a 3500 , który nie skopał mi nigdy płyty z własnej winy. Raz tylko esperanze wypalił prawidłowo,ale film stanał w 3/4 . Na drugi dzień nagrałem na TDK i śmiga do dziś. Następną nagrywarką będzie dla mnie Benq lub NEC. Na Plextora szkoda mi pieniędzy.
Dorian jest offline