Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.02.2005, 04:47   #6
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
No , od ogłoszenia minęła godzina ! i jestem oszołomoiny ilością odpowiedzi forumowiczów na wezwanie o pomoc !
Naprawdę jestem pod wrażeniem !
Aż takiej ilości się nie spodziewałem ! Pozdro dla wszystkich !
Jestem pod wrarzeniem !
Nie rozumiem tego posta? Powyżej tylko jedna odpowiedź.. to ma być ironia? Bo jeśli tak, to przecież godzina to niedużo, a dodatkowo o pierwszej w nocy... Natomiast jeśli nie, to gdzie ten odzew, bo ja widzę tylko jedną odpowiedź... Ehhh... a może jeszcze jest dla mnie za wcześnie, w końcu odwykłem od wstawania o tej porze

Co do tematu, to jak pisałem już wcześniej, zdecydowanie popieram tę akcję, zwłaszcza, że nikt nikogo do niczego nie zmusza (a tego nie lubię). Na mnie oczywiście również możecie liczyć, dzisiaj dokonam przelewu i mam nadzieję, że zrobi to również więcej osób. Powodzenia!
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post