Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.02.2005, 10:53   #15
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dodałem linka we wszystkich stylach forum, ponieważ dział, w którym znajduje się ten temat nie należy do zbyt często odwiedzanych.

Cytat:
Napisany przez ZIDU
Jestem jak najbardziej za modernizacja serwera!
Podaj tylko reszte danych bo wysylanie kasy w oparciu
o nazwe banku i numer konta jest mozliwe tylko w obrebie kraju.
Mieszkam w USA i potrzebny mi jest adres banku ,twoj adres oraz
SWIFT CODE banku.
Poszło na PW. Dziękujemy

Cytat:
Napisany przez Czołgista
No , i to rozumiem ! jasno i przejrzyście ! Jest tak i tak !
Jutoro przelew (raczej dziś) !
Życzę powodzenia !
I niech wszyscy życzliwi się przyłączą !
Bo ja wiem ile co kosztuje, niestety.
Dzięki


Cytat:
Napisany przez joujoujou
W przyszlym tygodniu wyplata.
Czy na ktores z tych kont mozna przelewac ***8364; czy tylko PLN
Myślę, że nie powinno być problemów z wpłatą w innej walucie. Na pewno zostanie to przeliczone po aktualnym kursie. Dane potrzebne do wykonania przelewu podeślę na PW. I oczywiście dziękuję

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Co do tematu, to jak pisałem już wcześniej, zdecydowanie popieram tę akcję, zwłaszcza, że nikt nikogo do niczego nie zmusza (a tego nie lubię). Na mnie oczywiście również możecie liczyć, dzisiaj dokonam przelewu i mam nadzieję, że zrobi to również więcej osób. Powodzenia!
Dzięki Łapówka za główną stronę? Oczywiście żart

Cytat:
Napisany przez grzeniu
Powiem krotko - popieram akcje i na Twoj apel Bartez odpowiem, natomiast w formie w jakiej to zrobil BD - nie. ...(ciach)
Oczywiście wszystko zostanie dokładnie rozliczone. Nie wyobrażam sobie tego inaczej i nie chciałbym być posądzony, że zyskałem prywatnie przez tę zbiórkę. Po otrzymaniu przelewów od kilku osób w pierwszym poście zamieszczę liste osób, które poparły zbiórkę i co jakiś czas aktualizację stanu konta.

Gdyby się udało uzbierać tyle, ile napisałeś, byłoby świetnie. Tak jak wyżej napisałem, pieniądze chcemy przeznaczyć na dyski SCSI i ram. Na dzień dzisiejszy jest to kwota w granicach 1600-1800 pln (mówię na oko). Kalkulacji będziemy dokonywali po zebraniu jakiejś konkretnej kwoty. W zależności od tego ile uda się zebrać kupimy dyski mniejsze lub większe. Oczywiście zostaniecie poinformowani o wszystkim z detalami.

Oficjalnie mogę powiedzieć, że jesteś pierwszą osobą, od której otrzymaliśmy wpłatę. Dzięki

Cytat:
Napisany przez czero
Po niedzieli dokonam przelewu.
Jestem bardzo zadowolony ze wyszedl pomysl takiej pomocy, trza wspomagac kochany serwis
Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie nam uda
Dziękujemy. A czy się uda, to zależy od Was

Cytat:
Napisany przez rycho
Dziś wysłałem parę złotych.
Może się uzbiera.
Dzięki
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post