Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.02.2005, 15:39   #35
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Dzięki Łapówka za główną stronę? Oczywiście żart
Spoko

Cieszę się, że pomysł chwycił, a będę jeszcze bardziej zadowolony, jak przyniesie dobre efekty (a jestem optymistą, że tak będzie). Przede wszystkim podoba mi się to, że jest to absolutnie dobrowolne i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tak właśnie powinno być.

Myślę też, że przy podsumowaniiu, tak, jak jeszcze można ewentualnie nicki osób wpłacających napisać (chociaż ja i do tego nie widzę potrzeby, ale rozumiem, że ma to być jakaś forma podziękowania), to darowałbym już sobie informację, jakie to były kwoty. Z pewnością niektórzy wpłacą więcej, niektórzy mniej, ale jeśli te statystyki będą potem publikowane, to osoby, które mogłyby wpłacić powiedzmy góra 5 złotych mogą tego nie zrobić, bo pomyślą, że to za mała kwota i będzie im głupio. A 20 takich osób to kolejne 100 złotych.

Ale to już tylko takie gdybanie. Ważne, że akcja została rozpoczęta i jak na razie wygląda na to, że się rozkręca
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post