Dyskusja: do przemyślenia
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.02.2005, 23:28   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez maj3
ostatnia zauważyłem ,że coraz wiecej jest odgrzebywanych wątków z przed kilku lat
np.
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=6653
czy nie można zamykać automatycznie po np. 90 dniach po ostatniej wypowiedzi
W tym przypadku ośmielę się nie zgodzić z moim przedmówcą. Pojawił się bowiem nowy użytkownik który ma problem i zamiast na ślepo zakładać nową dyskusję skorzystał z wyszukiwarki (tak mi się zdaje) i dopisał się do istniejącego wątku. Biję się w piersi w tym miejscu, bowiem sam zamiast skorzystać z wyszukiwarki założyłem nowy wątek mimo, że (jak się później okazało) taki wątek już istniał.

edit: Odnośnie przemyśleń, to pytanie do osób które pracowały nad "spolszczeniem forum": czy mi się zdaje, czy w bierniku używa się formy "tę" a w narzędniku "tą". Przepraszam że się czepiam takich drobiazgów ale dbajmy o nasz język. Rzecz jasna nie oczekuję, że już, natychmiast, na wczoraj, itp. itd. tym bardziej, że znam aktualne problemy forum związane z modernizacją. O co mi chodzi A o to:
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-ta1.jpg  
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 26.02.2005 o godz. 20:02
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post