Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.03.2005, 01:23   #4
grzeniu
XV1100
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 34,273
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jejku, moze po prostu trafiles na strzelone plytki, jakas trefna partia, albo twoja nagrywarka zwyczajnie ich nie lubi (co sie zdarza).

Poza tym powtarzam do znudzenia ze z cdrw ultra speed (16-24x i 32x) kupuje sie wylacznie verbatimy, reszta to jest loteria. O ile w przypadku HS CDRW (10x) takie dysany czy inne sie sprawdzaly bo sam mam i sa nie do zajechania, to tutaj juz niestety. Roznica raptem zlotowki na sztuce, a moze i nie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online