Dyskusja: kwiaty przez net ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.03.2005, 21:45   #13
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zelea
tylko z tego co zauwazylem to nie wiem w sumie bo tylko @grzeniu napisal co i jak bardziej szczegolowo...

ja myslalem raczej tak ze zamowie przez internet... a nie w kwiaciarni bo nawet nie wiem czy jakas w Kielcach daje taka mozliwosc... a nawet jesli to nie wiem jak sie mam tego dowiedziec... mam biegac po kazdej z osobna to by bylo akurat chyba bez sensu...

Kielce male i nie maja nawet dobrych portali swojego miasta...

jak mozecie to napiszcie jeszcze jak zamawialiscie czy przez net czy przez "zaprzyjaznione" kwiaciarnie...
Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, ale kwiatki zamawiasz przez neta, a zamówienie realizuje kwiaciarnia w mieście, w którym mają być dostarczone kwiatki. Muszę polecić Pocztę Kwiatową. Zamówienie było złożone w USA,a kwiatki były na następny dzień, całe i zdrowe, tzn. zgodne z zamówieniem. Wadą takiego rozwiązania, tnz. przez net, jest wysoka cena. Za takie same pieniądze możesz lepszy, fajniejszy bukiet zamówić w zwykłej kwiaciarni.
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post