Dyskusja: kwiaty przez net ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.03.2005, 21:56   #14
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,874
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zelea - tak naprawde nie ma znaczenia w jaki sposob zamawiasz, czy przez net czy na zywo. Mechanizm realizacji jest taki sam, no moze troche inaczej sposob platnosci wyglada. Ja wolalem na zywo, bo myslalem ze lepiej dogadam sprawe.
Kielce to nie mala miescina, duzo wieksza od mojej i z pewnoscia jest u ciebie jakas tam poczta kwiatowa.
Bedziesz mial szczescie, to wszystko bedzie OK, bedziesz mial pecha to zrobia cie tak jak mnie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post