Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2005, 03:54   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nico_gliwice
Poradźcie mi jaką kupić nagrywarke dvd. Cena nie gra roli. Liczy się tylko jakość i szybkość. Nie mam czasu ani przeglądać forum. Nagrywarke potrzebuje na już :/ Bedę wdzięczny za szybką odpowiedź, radę. Z góry dzieki.
a ja wstałem w środku nocy aby doradzić Ci - kup dwie, szybciej będzie, najlepiej LaCie na USB jeśli cena nie gra roli.

Cytat:
Czytanie ze zrozumieniem jest podstawową umiejętnością intelektualną współczesnego człowieka. Mimo rozwoju technicznych środków masowego przekazu, czytanie wydaje się niezastąpionym sposobem zdobywania informacji. Czytanie jest niewątpliwie nieodzownym czynnikiem umożliwiającym odpowiednie przystosowanie do współczesnych warunków życia. Niewiele jest takich dziedzin, które nie wymagałyby umiejętności czytania.
tyle na temat czytania Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
ed hunter jest offline