Dyskusja: Url
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2005, 22:20   #15
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,901
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez michal_zb
a reputką się udław.... (sorki za bezpośredniość)
No a ja właśnie nawiąże do tego zdania i jednego z wypowiedzi Sida. Ludzie, darujcie sobie stwierdzenia typu: ........ reputki czekają, coś tam to będą reputki... Tworzycie tutaj w ten sposób atmosferę takiej interesowności, pewien stereotyp myślenia zbyt często spotykany w rzeczywistym świecie. Ja tobie coś tam pod warunkiem, że ty... Jeśli mi pomożesz to ja pomogę tobie.. i temu podobne..

Nie róbmy tego! Wierzcie, że jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na Wasze pytanie to pomoże Wam i bez tego, a jeśli nie będzie miał na to ochoty, to i prawdopodobnie reputacja go nie przekona. Pomijając już jej rzeczywistą wartość, to mogą też znaleźć się osoby, które napiszą bzdury, żeby tylko tę nagrodę otrzymać.

Generalnie darujcie sobie coś takiego, bo raz, że żadnego dobrego efektu w ten sposób nie osiągniecie, a dwa, że psuje to nieco atmosferę bezinteresowności we wzajemnej pomocy na forum.

No.. a teraz jeśli komuś spodobało się to, co mówię, to proszę o reputkę! .... Żart! Naturalnie to był żart!
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post