Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2005, 13:54   #206
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Akurat dla mnie Adam w tym konkursie nie liczył się - nie dlatego, że zajął dalsze miejsce, czy coś takiego. Po prostu naprawdę zachwyciło mnie to, co zrobił Ahonen. Teraz sobie uświadomiłem, że to był taki zawsze absolutnie pewny zawodnilk. Nawet kiedy nie wygrywał to po prostu skakał pewnie, nie ważne przy jakiej pogodzie, przy jakim zjeździe, na niego po prostu nie było siły.

Dzisiaj zobaczyłem, że jednak on również ma swoją granicę, ale cholera - jaka to jest granica!

Naprawdę cholernie podobało mi się to, co zrobił. Raz że postanowił i odważył się zaryzykować w momencie, kiedy mógł olać już wszystko, dwa - w jaki sposób to zrobił. Gratulacje, naprawdę duże gratulacje

ps: I pomyślcie kurde, gdyby nie zmusił się do wcześniejszego lądowania, poleciał jeszcze te 2 - 3 metry dalej i udało mu się prawidłowo wylądować. To byłoby iście królewskie zakończenie sezonu, który niewątpliwie należał do niego. Dla mnie to jest teraz bezdyskusyjnie najlepszy skoczek świata, jeden z najlepszych w historii.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post