Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.03.2005, 07:23   #10
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Juz na ta chwile wielkie dzieki za wszelkie wypowiedzi... co do dlugosci filmu - fakt 2h to nie jest wiele Jakos zawsze bronie sie przed kompresja filmow wieksza niz 70%, aczkowlwiek nie o dlugosc chodzi przeciez ani o stopien kompresji, a raczej o bitrate pliku wynikowego. Osobiscie powiem, ze dziwne mi sie wydaje zeby sredni br filmu wynosil ponizej 3500kbps... takie moje odczucie ze ponizej tej granicy to juz jest "zbyt malo" choc z drugiej strony wszystko zalezy od dynamiki filmu Ja to filmy DVD ogladam na monitorze komputera LCD zatem juz przy bitracie 3500 cos w oczy boli, pomimo ze w dziedzinie obrobki DVD jestem raczej nie za dobrze rozwiniety (w porownaniu z Wami koledzy, ktorzy potraficie wypowiedziec sie sensownie w tej kwestii). Jesli bedzie okazja (w przyszlosci) to chetnie zrobie podobny test dla dluzszego filmu, moze to pozwoli dostrzec inne plusy, badz minusy danego enkodera
Jeszcze raz dziekuje za wyrazenie swojej opinii

Pozdrawiam!
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post