Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.03.2005, 15:45   #33
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,901
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
heheh dokładnie
te odliczenie podatku to istna głupota poniewaz połowa ludzi ma dość niskie zarobki i nie ma go sobie z czego odliczyć (ponieważ płacą mały podatek), no chyba że ktoś ma firme itd.

zamist odliczać podatek powinni zachować sie w porządku i powiedzieć .."wzrasta cena usługi ale w ramach rekompensaty zwiekaszmu limit o 2G", zawsze by to był jakiś PLUS, a tak to tylko same minusy
Mi by to akurat średnio pasowało, ale zgadzam się - zawsze byłoby to jakieś danie do zrozumienia, że klienci są dla nas istotni i zależy nam na nich. A tak, stare dzieje, nic się w tepsie nie zmienia i funckonuje tylko dlatego, że jest monopolistą..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post