Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.03.2005, 18:32   #1
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przeróbka A.E.R.O. na DVD AUDIO DTS ???

Witam
Pytanie i problem są dla mnie dość mocno zakręcone - ostatnio udało mi się zdobyć zrippowaną płytkę "DTS Audio - Jean Michel Jarre - Aero - 2004 (DVD Audio 5.1 AC3 To DTS)" - odtwarzana jest tylko w programiku VLC media player co oczywiscie nie jest żadnym problemem (jakość muzyki w 5.1 dosłownie poraża nie mówiąc już o podłączeniu tego przez Spdif do KD

Natomiast nurtuje mnie rzecz innego rodzaju do pliczku dołaczono właśnie wyżej wymienionego playerka (dossałem sobie nowszą wersję ) oraz zbiór pewnych programów i info o następującej treści :"Just burn in Nero as wave on a cd-r. DTS Tools ( DVD Audio 5.1 AC3 To DTS ) will give you a chance to make your own DTS cd's from AC3 files. "

Hmm szczerze mówiąc lekko zgłupiałem (pliki są nagrane w formacie wav - i nieobsługiwane przez żaden inny program - nawet foobar wydaje tylko syczenie )- dołączone są tam natomiast następujące programy:
- SurCode CD-pro DTS 1.0.9
- ReJig
- BeSweet v1.5b25 + GUI
- Besure 1.2
- AC3 MAchine
oraz link do instrukcji http://www.app.demon.nl/guides.htm

i szczerze mówiąc dalej nie wychodzi zrobienie mi tej płytki w DVD Audio z DTS
czy ktoś może się w to bawił albo ma doświadczenie z tymi programami i mógłby w jakiś przystępny sposób mi naświetlić jak do tego się zabrać ??

Pozdrawiam
Calme
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online