Dyskusja: ahh te reputki...
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2005, 00:38   #32
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
@Weron:
-to ty prawdziwy
-czy podszywany

Bo i tonacja postow inna i jakby postawa nie ta co zawsze.
To ja jak najbardziej.Ale ...
O rany i co ja mam teraz napisac.Moze o tym, ze kijem nie zawrocisz rzeki?
Moze o tym, ze kiedys tzn. jak sie rejestrowalem.To bylo zupelnie inaczej na tym forum.I, ze teraz napewno nie bedzie tak samo tzn. lepiej.Bo kiedys nie kazdy mial komputer.Teraz komputer ma prawie kazdy czyli gowniarstwo w wieku lat 14, 15 a moze wiecej?A moze mniej?I wypisuja cos takiego:
http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=55947 Przyklad z innego forum.
I wypisuja jakies bzdury, ktore napewno obnizaja poizom tego forum.
Ze kiedys to aby wejsc w ogole do sieci to przez poltorej godziny musialem sie laczyc przez modem i to po 22 bo bylo taniej.I pozniej modlilem sie aby mnie tylko nie rozlaczylo bo znowu musialbym tyle samo czasu czekac na polaczenie z netem.A teraz internet jest tak powszedni, ze te chamstwo sie szlaja po necie.Chociaz moze to i lepiej bo przynajmniej komus mordy pod blokiem nie obija.A moze mam napisac o tym, ze do dzialu cdr prawie w ogole nie zagladamBo nudzi mnie odpisywac po kilka ray w ciagu tygodnia aby giosc z ainstalowal sobie daemona i podmontowal obraz, nasteonie wypalil.Nie wspomne o aspi i otym, ze ma problem z plytami(kupujue najtansze scierwa a pozniej wyplakuje sie na forum bo zle nagrane)
Poza tym jaki poziom chcecie zrobic?No jaki.Skoro 90% odpowiedzi juz dawno padlo.A nagrywarka kosztuje teraz nie 1k a 0.1k.A ja za swoja dalem ponad 700zeta i bylem jednym z nielicznych, ktorzy cos takiego mieli.Teraz kazdy ma nagrywarke zamist zwyklego cd-romu
Ja popieram Esema.Jak najbardziej.Ale nie droge, ktora on teraz wybral bo to zwykle chcmastwo jest i prostactwo.A nawet spam.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline