Dyskusja: Lany poniedzialek
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2005, 14:56   #5
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
U mnie było tak rok 2lata, rok, temu...nie wiem, moze wymiana rocznikow .
Tez ekipa 10 osób ustawiła sie przed kosciolkiem elegancko, jeden mieszkal obok kosciola, to wyjal cisnieniową myjke boscha - zasieg masakra - ale jak poleci mocny strumien to potrafi narozrabiac. I tez..wychodzą babcie, dziadkowie, ojcowie...a oni na pelnej petardzie...leją ustawiaja sie obok..niby w mlodsze dziewczeta, ale jak dziewczynki byly w srodku a przed nimi 10 babuni idzie... *****izm...
Tez pamietam ze byl fight, tez karetki przyjezdzaly, policja tez...i tez pamietam ze oni nic nie zrobili...
Teraz inaczej, patrze sobie przez okno, dzieci 12-15 lat lataja po podworku i psikaja sie pistoletami - ale nie wiadra.


ps2. przypomniala mi sie tez sytuacja w bloku mojej babci jak rodzice 16 latka dostali jakas grzywne czy cos...nie pamietam, ich dziecko kochane stalo na 3 czy 4 pietrze albo wyzej - nie pamieta sie, no i szli ludzie..a on nalewal wode do woreczkow sniadaniowych i cisnal nimi - chore...


ale tak to juz jest...nie poradzisz edwardo. Ogolnie twoj przypadek to przykra sprawa, dobrze ze ojcu nic powazniejszego sie nie stalo.
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post