Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.03.2005, 09:29   #1
ozyryss
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.03.2005
Posty: 2
ozyryss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ghost 2002 - problemy z uruchomieniem z dyskietki

Cześć !!!

Kilka dni temu kupiłem nowy dysk (Segate 160 GB SATA). Podzieliłem go na 4 partycje: systemowa C - 18GB (NTSC), kolejne: D - 34GB (NTSC), E - 50GB (FAT32), F - 50GB (FAT32). Na partycji systemowej (C umieściłem Windows XP i podstawowe sterowniki. Chcąc stworzyć obraz patycji C:, zainstalowałem na niej Nothon Ghost 2002 i stworzyłem konieczną w tym celu dyskietkę. Uruchamiam komputer z umieszczoną w FDD dyskietką (tą stworzaną wcześniej dla potrzeb tworzenia obrazów przy pomocy Ghosta). Komputer czyta ją, wyrzuca stosowne komunikaty (sprawiając wrażenie że cały proces przebiega prawidłowo) po czym pojawia się komunikat "Loading ..." i nic - nie uruchamia sie formatka Ghosta a komputer zawiesza się.
Wcześniej korzystałem z dysku Segate 40 GB na którym był zaistalowany Windows XP i bez problemów Ghost 2002 uruchanmaił się po starcie komputera ze stworzonej w ten sam sposób dyskietki. Bez najmniejszych problemów tworzyłem obrazy partycji systemowej (wówczas 5 GB - NTSC) przy pomocy Noton Ghost 2002.
Nie wiem co jest grane. Dlaczego teraz Ghost 2002 nie uruchamia się przy starcie z dyskietki ? Czy ma to jakiś związaek z wielkością dysku (przypominam teraz mam dysk 160 GB)?
Nie dysponuję innym programem do tworzenia obrazów więc będę bardzo wczięczny za wszelką pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam !!!
ozyryss jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online