Dyskusja: GGHack
Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.04.2005, 20:05   #76
Posłany
BA/\//\/ED
 
Avatar użytkownika Posłany
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: w domu
Posty: 414
Posłany w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Tribunal
jak tego ettercapa zainstalować mi to wogule nie działa...
"Normalnie" Nie za bardzo wiem bo na Windowsie nie używam, ale chyba nie ma problemów z instalacja pod Windowsa

Włączasz, on skanuje ile jest kompow, sprawdza hostname... I wyswietla liste aktywnych kompow w LANie. Nastepnie najezdzasz na ofiare(po lewej) i dusisz spacje. Teraz jak sieć masz na switchu wciskasz 'a' (ARPa Sniffing) i czekasz... jak sie pokaze jakies polaczenie - sprawdzasz czy to wywolanie przegladarki czy rozmowa na gg czy cos innego... jak na gg to ogladasz co sie na tym porcie dzieje

BTW. Ja wcale nie pisalem ze po zainstalowaniu wpisujesz numer ofiary i masz w okienku rozmowy przedstawioną rozmowe, z emotkami, itp... W ettercapie rozmowa bodajze tak wyglada(dawno nie lookalem):
..............wn.....887652....Cześć.............. ....wn.....887652....Cześć....
..............re.....887652....I jak tam?..................re.....887652....I jak tam?....

coś w tym stylu - bo masz okno podzielone na 2 czesci - jedna odbiorca, druga nadawca

Poza tym przy uzyciu ettercapa latwo sprawdzic kto jakie strony oglada, przejac hasla jak nieszyfrowane ktos przesyla etc...
__________________
# Psychika unixiarza powinna być jak firewall...
Posłany jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online