Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2005, 12:36   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja ci powiem, ze w takich sprawach to zawsze sie pytam w serwisach - co malo sie psuje i malo kosztowne naprawy. W koncu psuje sie wszystko, wiec pozostaja koszty napraw i tu z reguly wskazania sa na polskie sprzety, tzn u nas robione.

Juz ja tam wolalbym zeby ta pralka za duzo za mnie nie myslala, wystarczy ze bedzie prac. Im mniej bajerow tym spokojniejszy zywot bedziesz mial. Przydatne jest wirowanie na 1000 obrotow.
No ale co kto lubi.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post