Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.04.2005, 20:33   #1
Eskan
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.01.2004
Lokalizacja: Giżycko
Posty: 37
Eskan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
FAQ nośniki DVD ... możliwy?

No właśnie! Ogólnie mówiąc przydalby sie tu i uwdzie FAQ na konkretne tematy. Nie zawsze mozna przeczytac kilkadziesiat stron o interesującej rzeczy Jeden z minusów(obok miliona plusów) tego forum to właśnie FAQi
Skupmy sie na temacie nośników DVD. Czy wogóle możliwe jest napisanie w tym temacie FAQ?

Powiedzmy DVD+R/RW jest dobre do tego i do tego... wskazane jest nagrywać je z prędkościami takimi i takimi...z tym ze filmy z prędkością x, a dane z prędkością y ... stacjonarne odtwarzacze głównie nie radzą sobie z płytkami takimi i takimi nagrywanymi z taką lub taka prędkością, podobie z DVD-R/RW itd. itd. tematów mozna mnożyć prawie w nieskończoność - jednak myslę że wiecie co mam na mysli i rozumiecie moje intencje.
Wiem, że nie wyczerpie się tematu w FAQ ale daje on zawsze ogromny skok w wiedzy dla niezorientowanych i nie tylko.

Piszę o tym poniewż np. FAQi na forum tweaka to cholernie przydatna rzecz i naprwdę kopalnia wiedzy, a niekturzy userzy potrafią napisać FAQ, że kapcie spdywujom, np. http://forum.tweak.pl/index.php?showtopic=81124

Czy jest ktoś kto odwazyłby się coś "takiego" napisać o nośnikach DVD?
Eskan jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online