Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.04.2005, 21:28   #2
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez digidy
Czesc.
Mialem ogromne problemy z Samsungiem TS-H552 i mam okazje wymienic ja na taka ktora bedzie tak nagrywala plyty, ze odczyta taki nosnik nie tylko moja nagrywarka - jesli wiecie co mam na mysli. Samsung ktory posiadam "nie potrafi nagrywac plyt" mimo, ze jest fabrycznie sprawny! To nie zarty - nawet te plyty z gornej polki wypala tak slabo, ze niekiedy sam nie jest w stanie ich odczytac! Mam okazje wymienic te nagrywarke i zastanawiam sie nad wyborem Liteona SOHW 1673S albo LG 4163B - podobno jest bardzo dobra... I teraz moje osobiste odczucia: ogolnie slyszalem ze Liteony to w miare dobre nagrywarki ale ostatnio nasluchalem sie takze zlych rzeczy o nich... Jezeli chodzi o LG to zawsze mialem o nich zle zdanie poniewaz pamietam ze zawsze mialem problemy z CD - ROMami tej firmy... Ale ja oczywiscie nie testowalem tych wypalarek i nie wiem ktora jest lepsza, dlatego Was prosze o rade...
P.S. Byc moze doradzicie jeszcze cos innego w podobnej cenie - np. jakiegos Nec`a - jestem otwarty na propozycje tylko prosze o powazne odpowiedzi. Chodzi mi glownie o to aby taka nagrywarka bez problemu wypalala dobrze DVD-+R/W i aby inne odtwarzacze mogly to odczytac - nie chodzi mi o zadne "zawrotne" predkosci nagrywania bo to dla mnie glupota... Slyszalem kiedys, ze Liteony maja bardzo dobre lasery i "gleboko" wypalaja, ale duzo rzeczy sie slyszy...
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Po co piszesz dwa razy to samo
To samo napisałeś tutaj http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...062#post443062
__________________
mgit jest offline