Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.04.2005, 00:29   #39
Slavekx
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 19.12.2004
Posty: 138
Slavekx zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez przemo_one
sorry ze wygrzebuje ten topic ale szukam czegos na forum


przeczytalem troszke i az tak bardzo na menu mi nie zalezy

ja jak pale dvd to poprostu wyrzucam menu biore jedno audio i napisy polskie koniec
UWIEEELBIAM takich "chirurgów" - amputować rączki, nóżki i zostawić same brzuszki! .
Kilka razy miałem "przyjemność" kopiować dla siebie takie kadłubki. Czytałem gdzieś jeszcze o wycinaniu końcowych napisów, które dużo zajmują . Zwolennikom takich "metod kopiowania" proponuję usuwanie z filmów "zbędnych" scen a z koncertów nieciekawych ich zdaniem utworów. Tą metodą całą trylogię "Władcy Pierścieni" można w formie videoclip-ów zmieścić na jednym CD
P.S.
Ufff... Z tych nerwów zapomniałem podziękować autorowi artykułu za pożyteczną pracę . Jeśli przegrywam jakiś n.p. koncert, to zachowuję oczywiście wszystko (łącznie z dodatkami i wszystkimi strumieniami dźwięku), dzieląc całość w jakiś logiczny sposób na dwie płytki. Czasem sam koncert mieści się (z ew. minimalną kompresją - 5 do 10%) na jednej a wszelkie dodatki na drugiej płytce. Często jednak, przy długich koncertach, muszę dokonać podziału (koncertu) a dodatki są na obydwu DVD.
Kiedyś, gdy producenci płyt DL opamiętają się z cenami, będę mógł zgrać dany tytuł na jeden DVD w oryginalnym kształcie, nie zaś okaleczony "kadłubek".

Ostatnio zmieniany przez Slavekx : 11.04.2005 o godz. 00:55
Slavekx jest offline   Odpowiedz cytując ten post