Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.04.2005, 11:39   #41
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Slavekx
[COLOR=Black]UWIEEELBIAM takich "chirurgów" - amputować rączki, nóżki i zostawić same brzuszki! .
Kilka razy miałem "przyjemność" kopiować dla siebie takie kadłubki. Czytałem gdzieś jeszcze o wycinaniu końcowych napisów, które dużo zajmują . Zwolennikom takich "metod kopiowania" proponuję usuwanie z filmów "zbędnych" scen a z koncertów nieciekawych ich zdaniem utworów. Tą metodą całą trylogię "Władcy Pierścieni" można w formie videoclip-ów zmieścić na jednym CD
...
Wiesz to wszystko zależy od osoby, która kopiuje...

Dla przykładu podam Ci rozszerzoną wydania Władcy Pierścieni, gdzie napisy końcowe zajmuja 1GB (jeden giga bajt) miejsca i trwaja pół godziny...
Rozumiem, że z wypiekami na twarzy je oglądałeś i przeczytałeś każdą linijkę od początku do końca bo były tak porywające??

dodatkowo uwielbiasz czytac po hebrajsku i byc może nawet słuchać...

Co do dotatków się nie wypowiadam stanowczo choć w 99% procentach filmów moim zdaniem zwiększają one tylko objętość dysku, a w pozostałym procencie są do obejrzenia raz...

Menu lubię oglądać... szczególnie te dobrze wykonane są pewna sztuką i tutaj taki post i metoda jaką zaprezentował kolega macnow staje się bardzo uzyteczna...

Ja osobiscie jestem przciwnikim kopiowania wszystkiego jak leci, zostawiam tylko to z czego absolutnie korzystam.
Nawet jak dyski DL będa ogólnie dostępne i tak to co wywalam teraz będę wywalał i potem...

To moje podejscie jest oczywiście...

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post